г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Ін’єкції молодості

Ін’єкції молодості повертають час назад

На превеликий жаль, ще не винайшли ліки від старості. Усіх нас торкаються вікові зміни: з часом шкіра втрачає початкову еластичність і стає в’ялою, утворюються зморшки. А як же хочеться залишатись завжди здоровим, молодим і красивим!

На сьогоднішній день існує можливість «відтермінувати» старість на відносно тривалий термін. Сучасні вчені разом з косметологами придумали, яким чином можна повернути шкірі пружність і, відповідно, молодість.

Наша клініка із задоволенням допоможе, якщо вас турбують мімічні зморшки:

  • В районі лоба – між бровами, горизонтальні зморшки.

  • В області появи «гусячих лапок».

  • Косі зморшки на носі.

  • Вертикальні тяжи на шиї.

З метою максимально продовжити молодість і зберегти її красу, ми робимо ін’єкції, що блокують дію мімічних м’язів. Це допомагає удосконалити зовнішній вигляд і зробити вираз обличчя більш спокійним. А завдяки покращенню кровообігу в області введення препарату, значно покращується структура шкіри. Відключення м’язу, який опускає куточки рота, сприяє їх природньому підняттю, чим досягається більш позитивний вираз губ.

Ефект від омолоджуючих уколів проявляється поступово і досягається приблизно на 14 день, а утримується впродовж 4-8 місяців, що буде залежати від властивостей препарату, та особливостей мімічних м'язів пацієнта.

Цю процедуру можна проводити фактично в будь-якому віці, але найоптимальніший варіант – коли появляються найперші прояви старіння і чим вони незначні, тим кращий буде ефект від ін’єкцій, так що не варто затягувати з походом до косметолога!

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47