г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Мезотерапія

Мезотерапія – живлення вашої шкіри

Сучасна медицина знаходиться вже на такому рівні, який дотепер і уявити було неможливо. Зараз ви запросто можете зробити собі нові губи, збільшити груди, змінити форму носа та багато іншого. Щоб удосконалити фігуру, необов’язково сидіти на дієтах або виснажувати себе безліччю фізичних вправ.

Якщо ви бажаєте позбутися від целюліту, різного роду розтяжок, зайвого жиру, вугрів чи бородавок, а також інших проблем, які багато років щодня псували вам зовнішність та настрій, то вам відмінно допоможе мезотерапія, яка успішно практикується в нашій клініці.

Наситити шкіру необхідними вітамінами, мікроелементами та амінокислотами зможуть певні засоби, які вводяться шприцом підшкірно. Дію препаратів можна спостерігати протягом 14 днів, а для отримання стійкого ефекту необхідно провести 6 – 10 процедур. Ось лише деякі переваги мезотерапії:

  • Висока ефективність та довготерміновість.

  • Немає обмежень за віком.

  • Препарати, які використовуються абсолютно нешкідливі, плюс прекрасно очищують увесь організм.

  • Може проводитись на будь-яких ділянках тіла без виключення.

Оскільки коктейлі для мезотерапії можуть складатись із різних компонентів, то ми здійснюємо їх підбір для кожного пацієнта строго індивідуально. А результатом буде відновлення початкового обміну речовин у шкіряних покровах та омолодження обличчя. Завдяки цій процедурі ваша шкіра стане знову пружною, гладенькою і буде сяяти молодістю!

Також пацієнтам, які схильні до алергії чи страждаючим системними захворюваннями, рекомендуємо спробувати революційне рішення – плазмоліфтинг, який дозволяє використовувати певні характеристики плазми крові для проведення процесів омолодження.

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47