г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Збільшення об’єму губ

Найпростіший шлях до чутливої зовнішності – збільшення об’єму губ

Повні та об’ємні губи є символом сексуальності і чуттєвості, додають жінці шарму та чарівності. Красиві губи начебто в будь-який момент готові до поцілунку і мимохіть приваблюють увагу чоловіків, зачаровують і зваблюють.

Красиві повні губи – одна з головних ознак молодості та привабливості

Чуттєві та красиві губи від природи дані досить обмеженому числу жінок. Мало того, з віком навіть об’ємні губи стають меншими, змінюється їх контур, в куточках з’являються зморшки і вони виглядають вже не так звабливо як раніше. Жінки у всі часи мріяли про легкий та безпечний спосіб збільшення та омолодження губ, а в наш час такий метод нарешті знайдено. Для того, щоб ваші губи могли звабити будь-якого чоловіка, а власне відображення в дзеркалі радувало погляд, достатньо збільшити об’єм губ ін’єкційним методом в нашій клініці.

Ін’єкції препаратів гіаулуронової кислоти – чудовий ефект

Етапи проведення процедури:

  • На першому етапі пацієнтка детально обговорює зі спеціалістом бажану форму і розмір губ, так як від цього залежить кількість препарату, який вводиться під шкіру.

  • Місцевий наркоз зазвичай використовується точно такий, як і в стоматології. Після уколу в ясна вже через декілька хвилин губи втратять чутливість. В окремих випадках для анестезії використовують гелі, які просто наносяться на губи та діють до 30-40 хвилин.

  • Гель вводиться одноразовими стерильними голками або канюлями та рівномірно розповсюджується по губам, придаючи їм необхідну форму та об’єм. Ризик внесення інфекції при цьому зведено до нуля.

Після закінчення дії анестезії, больові відчуття відсутні, а невелика набряклість проходить за 1-2 дні.

Зверніться в клініку «Мед-Б’юті» і ваша мрія про повні губи стане реальністю!

 

 

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47