г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Видалення рубців

Рубці – це можна виправити!

Сучасне життя диктує свої правила і відома фраза «краса вимагає жертв» - не виключення. Хоча бажання мати естетичний зовнішній вигляд не єдиний привід удатися до хірургічного втручання.

Зустрічаються ситуації, коли рубці, як наслідок травм, опіків чи оперативних втручань, деформують очне віко або перешкоджають повноцінному функціонуванню рота, тоді видалення рубців просто необхідне. Інша група показань відноситься до косметичних дефектів, які не відбиваються на функціональних порушеннях, але значно впливають на психоемоційний стан людини. Рубцева тканина створюється впродовж місяця, і чим раніше ви почнете лікування, тим більше шансів на відновлення шкіри.

Наша клініка, використовуючи новітні технології в естетичній медицині, проводить видалення рубців різними способами і робить їх практично непомітними не тільки для вас, але і для оточуючих. Ми проводимо будь-які реконструктивні операції – від незначних до найскладніших і багатоетапних. Лікар, в залежності від різновиду, ступеня виразності, а також розміру рубця завжди допоможе підібрати і дати вам рекомендації по найбільш відповідному оперативному методу.

  • Хірургічне висічення.

  • Накладання замість рубця косметичного шву.

  • Пластика шкіряних покривів із переміщенням шматків.

  • Терапевтичні маніпуляції із застосуванням ботоксу.

Досвідчені фахівці клініки при видаленні більшості рубцевих деформацій застосовують лазерну корекцію, використовуючи апаратуру новітнього покоління, яка дозволяє виконати дану процедуру найбільш ефективно, оперативно і зовсім безболісно.

Якщо ви бажаєте забути про свої проблеми та бути впевненими у власній зовнішності – ми вам допоможемо!

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47