г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Омолоджуючі операції

Омолоджуючі операції – повертаємо час назад

Рано чи пізно вік дає про себе знати і на обличчі з’являються зморшки, змінюється контур обличчя, щоки та брови обвисають, з’являються інші вікові ознаки. Але ніхто не хоче старіти, всі хочуть молодо і привабливо виглядати в будь-якому віці.

Мати вигляд молодше своїх років цілком реально

Коли дзеркало перестає радувати, а прожиті роки відбиваються на обличчі, багато хто відмовляється з цим миритись, і це цілком правильно. Неважливо, скільки людині років, вона все рівно має бути красивою і привабливою. Тим більше, що сучасні омолоджуючі операції можуть справитись практично з будь-якою проблемою. Саме тому не варто впадати в депресію з приводу свого віку і того, що приховувати його стає складно, достатньо звернутися в нашу клініку, і ви знову відчуєте себе молодими. Наші досвідчені хірурги повернуть вам молодість і зроблять так, щоб власне відображення в дзеркалі вас знову радувало.

Омолоджуючі операції – що вибрати

Операції, які виконуються в нашій клініці:

  • Блефаропластика – розв’язує проблеми зайвої шкіри на верхньому та нижньому віку та зморшки на них, які створюють втомлений і важкий погляд. Шви знаходяться в природній складці верхнього віка і під війками нижнього і після за живлення зовсім не помітні. Ця операція призначається і для видалення жирових гриж з повік.

  • Фейсліфтинг допомагає при опущенні тканин, при якому утворюються складки і зморшки на лобі, шиї, нижніх повіках, в куточках рота. Кругова підтяжка обличчя рекомендується в тих випадках, коли щадні методики (мезоліфтинг, ін’єкції ботоксу, масаж) не дають бажаного результату. Шви ховаються у волосистій частині голови, за вушною раковиною та в передвушній складці.

Для того, щоб із дзеркала на вас знову дивилась молода, щаслива і впевнена в собі жінка, зробіть омолоджуючу операцію в клініці «Мед-Б’юті» і знову радійте життю!

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47