г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Блефаропластика

Блефаропластика – молодість та краса ваших очей

Кожна жінка незалежно від віку хоче бути красивою. А її очі є ще і дзеркалом душі, тому важливо, щоб вони виглядали прекрасно.

Ні для кого не є таємницею, що шкіра на повіках дуже тонка, неймовірно ніжна і потребує особливого догляду – спеціальних кремів та відповідних масок. На її стані позначається все: емоційні сплески, навколишнє середовище, різноманітні захворювання та шкідливі звички. З віком, а також у зв’язку з індивідуальними особливостями можуть утворюватись надлишки шкіри, як на верхньому віку, так і на нижньому або з’являться жирові грижі. Верхнє віко, яке нависає, зморшки або мішки під очима, псують зовнішній вигляд і складають враження втомленого обличчя, а погляд роблять більш важким. І якщо вчасно не зробити блефаропластику, то ці нюанси можуть відобразитись навіть на якості зору. Все це легко вирішується хірургічним шляхом – швидко і безболісно.

Наша клініка проводить операції з видалення надлишків шкіри на повіках, використовуючи найсучасніші методики. Завдяки переміщенню орбітального жиру в те місце, де знаходиться слізна борозна, вирішуються одночасно дві проблеми – мішок, що утворився під оком пропадає, а разом з ним зникає і темний контур. Після таких процедур рубці абсолютно непомітні для оточуючих, вони маскуються під природню складку на верхньому віку та війковий край на нижньому. Операція виконується і під місцевим наркозом, і під загальним, а шви можна знімати вже через 3 – 4 дні.

Види блефаропластики, які ми можемо запропонувати:

  • Корекція верхніх повік – ліквідація нависання.

  • Корекція нижніх повік – усунення набряків, «мішків», що відвисають, гриж, а також зморшок.

  • Позбавлення від жирової клітковини.

  • Кругова операція.

  • Корекція розрізу очей.

Ми допоможемо омолодити ваш погляд та зробити його більш відкритим!

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47