г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Контурна пластика

Контурна пластика: зміна зовнішності без операцій

Кожна людина має індивідуальну зовнішність, але не всіх вона влаштовує, тому багато хто намагається щось змінити в ній: позбавитись від деяких дефектів або надати обличчю ті риси, які давно є мрією.

Якщо раніше щось змінити можна було тільки шляхом складної операції, то зараз цілком можливо обійтись і без неї, скориставшись контурною пластикою, яка дозволяє:

  • Скоригувати форму обличчя або щік.

  • Позбавитись від несиметричності.

  • Прибрати зморшки під очима, на лобі.

  • Надати бажану форму губам.

  • Змінити вигляд кінчика носа.

  • А також багато іншого.

Головною особливістю і безсумнівною перевагою цієї процедури можна вважати те, що ефект триває кілька років, а результат уже помітний через кілька хвилин.

Наші пластичні хірурги для виконання контурної пластики використовують найсучасніші та абсолютно безпечні препарати гіалуронової кислоти або гідроксиапатиту кальцію, які мають властивість розсмоктуватись впродовж 6-24 місяців. Після цього терміну процедуру можна повторити. Ці ін’єкції дозволяють наповнити клітини шкіри природніми складовими, які відновлюють її пружність.

Спеціалісти нашої клініки в досконалості володіють унікальним безопераційним методом – 3-D ліфтингом, що схожий за технікою виконання з армуванням обличчя спеціальними нитками, але в даному випадку використовується препарат Радієз, який вводиться під шкіру в певній зоні звичайним шприцом з дуже тонкою голкою-канюлею.

Процедура триває 30-50 хвилин і триває практично безболісно завдяки місцевій анестезії. Крім цього, повністю відсутній період реабілітації.

Ми хочемо, щоб ви раділи життю, були молодими душею, а всі турботи про красу вашої шкіри залиште косметологам клініки «Мед-Б’юті»!

 

Клинический случай, коррекция губ после неудачной контурной пластики, больше информации по ссылке: http://www.med-beauty.com.ua/ua/news/plastyka-gub

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47