г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Заповнення зморшок

Заповнення зморшок допоможе мати молодий вигляд в будь-якому віці

Ні для кого не є таємницею, що навіть найретельніший догляд за шкірою обличчя може лише відтермінувати появу зморшок на ній, а ось запобігти їм не вдається жодними методами. Але зморшки на обличчі не радують нікого, кожній людині хочеться якомога довше залишатися молодою та красивою.

Молода та красива шкіра в будь-якому віці – нема нічого неможливого

Коли на обличчі з’явились зморшки, що свідчать про пережиті роки чи життєві потрясіння, зовсім необов’язково з ними миритися. Бо молода та здорова шкіра є одним з найважливіших факторів всього вигляду. А сучасна косметологія з успіхом використовує процедуру заповнення зморшок гелем, яка приводить до зникнення зморшок і складок, корекції форми обличчя та відновленню шкіри. Однієї процедури, в залежності від стану та особливостей шкіри, вистачає від 6 місяців до року, впродовж яких вона буде доглянутою, красивою та молодою.

Заповнення зморшок – швидкий та простий спосіб омолодження шкіри обличчя

Надійність та ефективність процедури заповнення зморшок гелем обумовлена покращенням обмінних процесів шкіри, завдяки сумісності гіалуронової кислоти з підшкірними рідинами.

Показання для процедури:

  • міжбрівні заломи;

  • мімічні зморшки;

  • носо-губні зморшки;

  • сітка навколо очей;

  • корекція куточків рота.

Остаточний ефект видно через 2 тижні, так як деяка набряклість є нормальною реакцією на ін’єкції. Гель здійснює розгладжуючу дію на складки та зморшки, а потім виводиться з організму, не викликаючи роздратування.

Нова процедура 3-D ліфтинг RADIESSE – не лише усуває зморшки, але і збільшує зони обличчя, які мають важливе естетичне значення (скули, контур нижньої щелепи).

Спеціалісти клініки «Мед-Б’юті» повертають молодість!

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47