г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Відбілювання зубів

Білосніжна усмішка від «Мед-Б’юті»

Відбілювання зубів – це висвітлення емалі на кілька тонів шляхом усунення набутого пігменту.

Сьогодні далеко не кожна людина може продемонструвати оточуючим білосніжну посмішку. Несвоєчасне лікування зубів, надмірне вживання кави або чаю, паління приводить до того, що колір зубів стає не білим, а жовтуватим. Не дуже приємно спілкуватись з людиною з поганим запахом із рота і видимим зубним нальотом. Щоб уникнути цього, вам просто необхідно регулярно відвідувати стоматолога і відбілювати свої зуби за показаннями один раз в проміжку від року до трьох.

Домашнє непрофесійне відбілювання може привести до пошкодження емалі і, відповідно, до виникнення захворювань в ротовій порожнині. Лише сучасні системи відбілювання в умовах клініки швидко і безпечно повернуть вашим зубам початкову білизну. Розрізняють фотовідбілювання і хімічний спосіб дії на емаль.

Етапи процедури відбілювання:

  • Необхідно провести чищення зубів від нальоту та зубного каменю і усунути наявний в ротовій порожнині карієс та пульпіт.

  • Для того, щоб уникнути потрапляння відбілювального засобу на м’які тканини ротової порожнини, ясна і губи покриваються захисною плівкою.

  • На зовнішній бік зубів наноситься відбілюючий гель, потім для його активації застосовується спеціальний світловий потік. Процес відбілювання відбувається в кілька етапів, по 15 хвилин кожний.

  • Після закінчення процедури для відновлення верхнього шару емалі на зуби наноситься фтор або інша речовина, що містить кальцій і фосфор.

  • Відбілювання зубів цим методом укріплює і захищає зубну емаль.

Сяюча посмішка – це запорука успіху та належного сприйняття оточуючими. Тільки за допомогою грамотного відбілювання зубів стоматологом ви повернете їм білосніжність.

Процедура відбілювання зубів Ціна в Грн
Відбілювання зубів  4800
 

 

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47