г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Дитяча стоматологія

Лікуємо зубки без сліз

Кожній маленькій дитині необхідне лікування молочних зубів. Якщо з тимчасовими зубами починаються проблеми, то страва буде пережовуватись а, відповідно, і засвоюватись погано. Також поганий стан зубів може відобразитись на розвитку мовлення. Щоб запобігти різноманітних ускладнень у майбутньому, необхідно вчасно лікувати молочні зуби і ні в якому разі не запускати проблему. З початком росту постійних зубів у діток ще нема необхідних навичок для їх досконалого чищення, а це може стати передумовою для початку розвитку карієсу.Виходячи з цього, відвідувати дитячого стоматолога необхідно не рідше ніж 2 рази на рік.

Якщо ви помітили у дитини наліт на зубах або з’явились чорні цятки, невідкладно звертайтесь до лікаря, так як це є першою ознакою дисбактеріозу порожнини рота або початок карієсу. При появі припухлості ясен або кровотечі без допомоги спеціаліста не обійтись. Неправильний прикус теж є поширеною проблемою, але зі встановленням брекет-системи – все поправно!

Наші дитячі стоматологи зможуть швидко знайти підхід до вашого малюка, так як вони не просто кваліфіковані лікарі, але і гарні психологи. А після прийому дитині обов’язково вручать приз за сміливість.

В нашій клініці ви отримаєте:

 • Професійну гігієну за допомогою щіточок та дитячих паст з різним фруктовим смаком.

 • Поглиблене фторування зубів з метою запобігти виникненню карієсу.

 • Нанесення срібного покриття на тимчасові зуби.

 • Закриття заглиблень на верхній частині емалі, тобто герметизація фіссур.

 • Навчання дитини регулярному догляду за зубами.

 • Підбір необхідних засобів гігієни.

 • Рекомендації з приводу підходящого харчування для укріплення кісток та зубів.

  Пульпіт дитячих зубів - локалізація в пульпі (внутрішня тканина зуба) запального процесу. Найчастіше вражаються молочні зуби, так як вони мають більш тонкий емалево-дентинний шар і пульпозну камеру більшого розміру, ніж корінні зуби. Особливістю дитячих пульпітів є стрімке поширення інфекції і швидкий перехід хвороби в хронічну форму.

      Основні симптоми:

 • Больовий синдром

 • Поява набряклості в щелепно-лицьової області

 • Запалення окістя

 • Підвищення температури тіла

 • Запалення лімфатичних вузлів

Дитина у віці 2-5 років зазвичай не може адекватно сформулювати свої скарги, тому основна відповідальність лягає на батьків, які повинні у разі появи найменших підозр на пульпіт і перших симптомів карієсу негайно показати дитину дитячого стоматолога

Основним завданням лікування пульпіту у дітей є ліквідація запалення і попередження ураження кісток і м'яких тканин щелепно-лицьової області, а також періодонта. Наші фахівці докладають максимум зусиль, щоб не вдаватися до хірургічного лікування. У більшості випадків консервативні методи лікування дозволяють справитися з пульпітом, зберігши при цьому життєздатність пульпи.

Своєчасне звернення до лікаря гарантує вашим дітям красиві посмішки без болю та страху!

 

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47