г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Лікування карієсу ICON

Лікування карієсу ICONлікування без наслідків

На сьогоднішній день лікування карієсу без допомоги бормашин – вже не фантастика, а реальність, доступна практично кожному. Інноваційна технологія ICON дає можливість ліквідувати цю проблему на різних стадіях: при появі плями, ранній карієс і навіть середній.

У любителів солодких продуктів на поверхні зубів утворюється м’який наліт, який містить бактерії. Під ним формується пігментована пляма – початкова стадія ураження емалі. І якщо ви відвідуєте стоматолога не кожні півроку, а набагато рідше, то ураження може поширитись на дентин. Потім емаль сколюється і з’являється каріозна порожнина.

При запущеному карієсу у більшості випадків приходиться позбуватись від здорових фрагментів разом з ураженою тканиною, що приводить до зміни анатомічної форми та знищення здорових тканин зуба. Щоб уникнути цього – регулярно відвідуйте стоматолога!

Наша клініка пропонує революційний метод, що не потребує свердління, який дає 100% результат лікування контактного карієсу на початкових стадіях усього лише за одне відвідування. ICON практично закупорює пори, які з’явилися в емалі та виключає ризик подальшого розвитку карієсу, що утворився. Використовуючи рідкий інфільтрант, ми просочуємо уражену поверхню емалі і тим самим блокуємо доступ руйнівних кислот мікроорганізмів в глибину зуба.

Даний метод має більше переваг, ніж традиційні варіанти лікування:

  • Відсутність болю і, як наслідок, необхідності в анестезії.

  • Збереження здорових тканин.

  • Лікування кількох зубів за один візит до лікаря.

  • Можливість збереження молочних зубів.

  • Відсутність післяопераційної чутливості.

  • По закінченні процедури можна навіть відбілювати зуби.

  • Таке лікування карієсу не потребує повторення.

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47