г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Видалення бородавок, папілом, судинних і родимих плям без сліду

Бородавки, папіломи і судинні плями є серйозним косметичним дефектом, особливо у разі їх появи на обличчі, шиї або інших відкритих ділянках тіла. Такі проблеми необхідно вирішувати, оскільки незадоволеність своєю зовнішністю викликає психологічний дискомфорт.

Методи видалення папілом, судинних плям і бородавок

Коагуляція – це метод впливу на утворення електричним струмом. На місці термічного ураження з'являється скориночка, яка по закінченні загоєння відпадає самостійно. Як правило, після видалення не залишається жодних слідів, або це маленька малопомітна пляма, яка з часом зникає. Процедура проводиться під місцевим знеболенням, досить лише одного сеансу і 8-10 днів для повного відновлення ділянки шкіри. Коагуляція зачіпає всі шари тканин, сприяє згортанню крові, запобігає кровотечі та інфікуванню.

Під час процедури з використанням кріотерапії видалення здійснюється за допомогою рідкого азоту. Видалені тканини повністю відторгаються після повного загоєння без стороннього втручання.

Спеціальний догляд і обробка під час періоду відновлення не потрібні, больові відчуття при загоєнні відсутні. Після кріотерапії залишається маленька непомітна пляма світлого кольору, яка повністю зникає під впливом сонячних променів.

Для видалення родимих плям, а також опуклих родимок (невусів) ми використовуємо лише хірургічний метод видалення, щоб видалити новоутворення повністю й уникнути його повторного росту і розвитку.  

Перш ніж видаляти родимку, наш лікар проводить діагностику, щоб виключити її злоякісний характер (початкова стадія меланоми або схильність до переродження в неї).

Після висічення родимки накладається косметичний шов, який після загоєння є практично непомітним. Увесь видалений матеріал обов'язково досліджується гістологічно.   

Фахівці клініки «Мед-Бьюті» підберуть адекватну методику видалення, проведуть процедуру безболісно, повернуть вашій шкірі здоров'я і красу.

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47