г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Антицелюлітні програми

Антицелюлітні програми

Однією з головних проблем, з якою зіштовхується більшість жінок є целюліт. Він з'являється практично у всіх, і у повних і у худих жінок, іноді у чоловіків, хоча набагато рідше. Генетично природою передбачено, що жіночий організм має енергетичні ресурси в області сідниць, стегон, рук, живота для продовження роду. Раніше на це мало звертали увагу і не надавали особливого значення, бо тіло жінок було закритим. А вже коли настало століття міні-спідниць, бікіні, коли стало красиво показувати своє тіло, головним завданням стає - боротьба з целлюлітом.
https://veritas.in.ua/frontend/files/userfiles/images/articles/cellulite.jpg

«Правильна» антицелюлітна програма складається з поєднання кількох видів процедур: апаратні методики, пілінги тіла, масажі, детоксикуючі та липолітичні обгортання. На консультації косметолог обов'язково порекомендує які види процедур і в якій послідовності необхідно провести.

Як правило, перший етап антицелюлітної програми полягає в підготовці вашого організму до процесу інтенсивного розщеплення жиру. Для цього, звичайно, рекомендують апаратний або ручний лімфодренаж та детоксикуюче обгортання. І звичайно, неможливо обійтися без пілінгу тіла. Це дуже важливо при проведенні будь-яких програм по догляду за шкірою тіла, адже за допомогою пілінгу ми прибираємо відмерлі частинки з поверхні шкіри, і дозволяємо шкірі краще вбирати всі ті маски і креми, які потім будуть наноситися на тіло. Виконувати пілінги необхідно в середньому 1-2 рази на тиждень, але індивідуальну схему процедур звичайно підкаже Ваш косметолог. Така «артпідготовка» дозволить зменшити набряклість, вивести накопичені шлаки, і підготувати лімфатичну систему до подальших антицелюлітних процедур.

На другому етапі необхідно зайнятися безпосередньо впливом на жирову тканину. Для цього дуже добре підходять апаратні і ручні антицелюлітні масажі. Вони дозволять зменшити обсяги, зроблять наші ніжки стрункішими і легкими. Паралельно з масажами необхідно проводити пілінги тіла та обгортання, які стимулюють процес розщеплення жиру, і сприяють виведенню шлаків.

І на заключному етапі рекомендується зайнятися тонусом самої шкіри: адже після втрати обсягів є ризик «обвисання» шкіри. Щоб цього не сталося, проводять обгортання для ліфтингу і підвищення пружності шкіри тіла.

Що стосується тривалості антицелюлітної програми - нас часто запитують: скільки процедур достатньо для отримання ефекту. Що ж, всім нам хочеться, щоб наше тіло за один помах чарівної палички перетворилося в ідеал, але правда в тому, що для закріплення ефекту, підтримки шкіри в здоровому, молодому стані необхідно приділяти йому час. Як правило досить декількох процедур, щоб побачити перші радісні зміни, але для того що б ваше тіло набуло бажаний вид, і результати були стійкими, потрібно від 10 до 15 процедур антицелюлітної програми.

Ще один важливий момент - біль та побічні наслідки процедур. При правильному виконанні процедур ніяких больових відчуттів бути не повинно, крім ін'єкцій ліполітиків. Потрібно зауважити, що ці ін'єкції досить неприємні, а тому необхідно бути готовим до больових відчуттів. Якщо ж пацієнт наполягає на знеболенні, рекомендується на оброблювані ділянки нанести крем-анестетик або додавати в шприц лідокаїн. А також, при виконанні ручного антицелюлітного масажу можлива хворобливість в особливо «занедбаних» випадках. Але цей біль - тимчасове явище! Як тільки масажист розімне застояні ділянки - «життя налагодиться».

Найпоширеніші антицелюлітні програми:

  • Гарячі і холодні антицелюлітні обгортання. Сучасний метод косметології, створений спеціально для усунення целюліту на різних стадіях. Краще антицелюлітних обгортань можуть бути лише антицелюлітні обгортання проведені професіоналом з використанням кращої косметики. Сучасні косметичні марки випускають цілі лінії антицеллюлитной косметики. У нашій клініці використовуються препарати різних марок, тому ефективність цієї антицелюлітної програми може удостоюватися 5 балів.

  • Медова антицелюлітна процедура. Одна з найстаріших методик, дає хороші результати Але, на жаль, медовий масаж має ряд протипоказань: алергія на продукти бджільництва, крихкість капілярної сітки, тонка шкіра (в цьому випадку під час медового масажу шкіра може «перерозтягуватися»).
  • Ін'єкції ліполітіків. Однією їз основних причин ожиріння є перевищення процесів синтезу ліпідів над процесами їх розпаду. В такому випадку надлишок жирів залишається в організмі і накопичується в підшкірно-жировій клітковині, між м'язовими волокнами, на стінках судин. Саме з такими відкладеннями і борються ліполітики. Ліполітики - це натуральні ферменти сої. Ці препарати більш відомі як харчова добавка лецитин, присутня в деяких продуктах харчування. В організмі ці речовини виробляються печінкою, яка бере участь в ліпідному обміні і розщепленні клітин жиру. Для більшої ефективності до лецитину додають спеціальні компоненти, що поліпшують стан шкіри. Основне завдання ліполітиків - перетворити надлишок жиру в емульсію, яка потім виводиться з організму.

Етапи проведення:

1. Збір анамнезу, попередня розмова з пацієнтом, первинний замір обсягів. Мета етапу - дізнатися якомога більше інформації про стан здоров'я людини, визначити наявність протипоказань, пояснити суть процедури і можливі ризики.

2. Проведення ін'єкцій. Препарат вводиться в підшкірно-жирову клітковину проблемної зони на глибину приблизно 12 мм дуже тонкою одноразовою голкою.

3. Нанесення заспокійливого крему.

Після сеансу пацієнту рекомендується відпочити близько півгодини і випити більше 500 мл води, яка простимулює процес виведення жиру з організму.

Антицелюлітні програми в клініці «Мед - Бьюті»

Як ми вже згадували раніше, результативність процедури в великій мірі залежить від виконавця і косметики. Наші фахівці мають великий досвід роботи в естетичній кометології та найкращі засоби для антицелюлітних програм!

У нашій клініці ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання з приводу проведення і нюансів антицелюлітних програм, достатньо лише зателефонувати нам і записатися на прийом.

А при оплаті одним платежем всього курсу антицелюлітної програми ви отримаєте знижку 10%.

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47