г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Масаж

Релаксація і приємні відчуття - це те, що принесе Вам масаж, подумаєте Ви, але якщо подивитися з наукової точки зору, то це далеко не все що можна від нього очікувати. Під словом "масаж" мається на увазі науковий спосіб лікування більшості хвороб, шляхом погладжування, розтирання, розминання, биття і вібрації. Масаж - це потужний інструмент в руках досвідченого фахівця, який впливає на стан пацієнта, а особливо на діяльність кровоносної, лімфатичної, нервової і скелетно-м'язової системи, хоч і зачіпає тіло в цілому. У кожного з типів масажу є свої особливості. 

Традиційний метод масажу - ручний масаж (мануальний масаж). Ручний масаж застосовується частіше, тому як висококваліфікований масажист за допомогою рук відчуває стан масажованих тканин. Проводячи ручний масаж, масажист викликає певну реакцію організму, за допомогою якої можна управляти функціями різних органів людини. Для посилення ефекту при лікувально-косметичних сеансах можуть використовуватися ароматичні масла, насичені рослинними екстрактами.  

Знайти досвідченого фахівця, який проведе масаж в Києві не так вже й просто, тому ми підбираємо висококваліфікований персонал. Клініка "Мед - Б'юті" пропонує Вам випробувати на собі дію і вплив будь-якого з видів ручного масажу, в яких застосовуються різні методики для вирішення конкретного завдання.

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ (ЗАГАЛЬНИЙ)

Основним видом ручного масажу є класичний масаж, який використовується як для лікування захворювань, так і для їх профілактики. Класичний (загальний) масаж застосовується для полегшення і усунення захворювань серцево-судинної системи, органів дихання, порушеннях функцій опорно-рухового апарату, нервової системи, системи травлення, порушень обміну речовин.

Класичний масаж допомагає і дає позитивні і швидкі результати після травм, при фізичних і розумових навантаженнях, нервовому перенапруженні, перевтомі.

Тривалість процедури залежить від стану вашого здоров'я, статі, віку, характеру і стадії захворювання.

Класичний масаж протипоказаний при:

- Гострих запальних процесах, кровотечах

- Захворюваннях шкіри

- Новоутворення, пухлинах

- Захворюваннях органів черевної порожнини

- Менструації, вагітності

- Грип, ГРВІ, ангіні

- Варикозних розширенні вен

Клініка "Мед - Б'юті" пропонує Вам класичний масаж (загальний) для зміцнення імунітету, приведення тіла в тонус і відновлення психофізичного стану. Отримайте відчуття свіжості.

ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ (ЗАГАЛЬНИЙ)

Якщо в людському організмі поганий струм лімфи, то система очищення організму не працює належним чином: міжклітинна рідина віджимає капіляри, клітини не отримують повноцінного харчування, лімфатичні вузли засмічуються токсинами, потрібний обсяг рідини не виводиться з організму. Все це призводить до поганого самопочуття, хронічної сонливості, низької працездатності, зміни кольору шкіри, набряки, целюліт, синці під очима, загострення хронічних захворювань. Лімфодренажний масаж допоможе позбутися від цих проблем.

Лімфодренажний масаж нормалізує швидкість струму лімфи, що поліпшить живлення тканин і постачання їх киснем, полегшивши роботу всіх систем організму. Крім того лімфодренажний масаж сприяє поліпшенню обміну речовин, виводить зайву рідину з міжклітинного простору, що в свою чергу, прискорює процес зниження ваги.

Клініка "Мед - Б'юті" пропонує Вам лімфодренажний масаж як не використовуються для чищення так і оздоровлення, який підвищить пружність і еластичність шкіри і зрадить Вам відчуття легкості, енергії і молодості.

СТОУН ТЕРАПІЯ (МАСАЖ ГАРЯЧИМ КАМІННЯМ)

Масаж гарячими камінням є одним з найбільш незвичайних і ефективних видів масажу і заснований на 

температурному впливі на наш організм, особливо на наші м'язи і судини.

Сеанс стоунтерапії полягає в масажі розігрітими і охолодженими до певної температури камінням. Гаряче каміння добре розслаблюють м'язи, а холодні стимулюють кровообіг і процеси метаболізму. Дуже корисний для організму контрастний масаж - за допомогою швидкої зміни холодних і гарячих каменів. Контрастна температура каменів робить позитивний вплив на тонус судин, зміцнює їх стінки. Масаж камінням здатний зняти м'язовий спазм, головні болі і втому, болі в спині, відновити обмін речовин, позбавити від стресу. В результаті активізації метаболічних процесів з організму виводяться токсини.

Камені акумулюють світлу енергію, відводять зло і надихають. В руках досвідченого масажиста, який знайомий з таємницями стоунтерапии, камінь несе розслаблення, зняття психологічної негативу і одужання.

У масажі гарячим камінням ми використовуємо тільки камені вулканічного походження. Ці породи здатні довше зберігати необхідну температуру і глибоко прогрівати тканини організму, що сприяють глибинному розслабленню. Під час масажу використовуються різні масла, що підсилюють ефект.

Ефект від масажу досить тривалий. Ви стаєте більш розсудливими і спокійними. Це чудовий спосіб розслабитися, прислухатися до свого тіла, знайти гармонію.

Клініка "Мед - Б'юті" пропонує Вам стоунтерапію, яка покращує гормональний фон, оновлює клітини, а контрастний масаж гарячими і холодними каменями зменшує целюліт.

Масаж

Ціна в Грн.

Масаж

від 300 до 450

Масаж лімфодренажний 1 год.

450

Масаж ніг(стоп) 40 хв. 

200

Релакс - масаж 

470

Масаж спини, груд.клітки, рук (30-40 хв.)

350

Масаж камінням (1,5 год.)

600

Масаж антицелюлітний

від 500 до 600 

 

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47