м.Київ, проспект Валерія Лобановського 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Стоматологія

Клініка «МЕД – Б’ЮТІ» - завжди на варті здоров’я ваших зубів

Здорові та красиві зуби мріє мати будь-яка людина але, на жаль, від природи вони дані не всім. Наші спеціалісти можуть подарувати вам нову посмішку, і ви ні в чому не будете поступатись голлівудським зіркам. А тим, хто є щасливим володарем здорових зубів, ми допоможемо зберегти їх такими на довгі роки.

 

Дитяча стоматологія: здорові зубки – щаслива дитина

Незважаючи на те, що молочні зуби дитини з часом випадуть, вони також потребують лікування і профілактичних заходів. В той же час, дітей дуже легко налякати лікарняною обстановкою, тому маленьких пацієнтів обов’язково має лікувати саме дитячий стоматолог. В нашій клініці дітям надається весь спектр стоматологічних послуг, а досвідчені фахівці знайдуть підхід до кожного малюка, віднесуться до нього з терпінням та ласкою. Ваша дитина буде з радістю поспішати на прийом до стоматолога, а нагородою йому буде здорова посмішка!

Голлівудська посмішка – це реально

В нашій клініці надаються послуги по професійному чищенню і відбілюванню зубів, процедура видалення нальоту Air-flow. Завдяки регулярному проведенню цих процедур ви завжди будете мати чудовий вигляд, а зуби надовго залишаться здоровими. Професійний догляд за зубами та ротовою порожниною є прекрасною профілактикою багатьох захворювань і дозволяє запобігти втраті зубів.

Естетичне протезування повертає красу

Проблема відсутніх зубів успішно розв’язується в нашій клініці за допомогою дентальної імплантації. Наші фахівці грамотно запланують всі її етапи таким чином, щоб процедури спричиняли мінімальний дискомфорт пацієнту. В нашій клініці для виготовлення вінірів і коронок для імплантації застосовується сучасна безметалева кераміка, яка зовні максимально близька до натурального зуба і має прекрасні функціональні властивості.

Видалення зубів – у нас абсолютно безболісно

Ультразвукова хірургія є новим напрямком хірургічної стоматології і дає можливість видаляти зуби, в тому числі «складні» з мінімальною травматичністю і відповідно без болю і послідуючої набряклості.

Переваги нашої клініки:

  • Використання сучасних методик та обладнання.

  • Кваліфікований і досвідчений персонал.

  • Застосування витратних матеріалів тільки високої якості.

До наших стоматологів ви і ваші діти будуть йти на прийом з радістю!

Терапія

Вартість (грн)

Первинна консультація 

250

Фотополімерна пломба

від 440 до 1900

Лікування пульпіту одноканального зуба в 1 відвідування

від 1000 до 2000

Анестезія

240

Чищення AirFlow

500

Комплексне чищення

1100

 

 

 

Ви можете записатися на прийом, зателефонувавши за телефонами:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47