г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Чищення зубів / Air-flow

      Видалення зубного каменю

  Деякі люди мають жовтуватий колір емалі по генетичному спадщини від батьків, а багато набувають з часом. Продукти харчування з барвниками, вода, кава, чай, сигарети призводять до утворення нальоту на емалі, а також до розвитку карієсу на зубах. Спочатку зубний наліт дуже м'який, з часом він твердне і темніє, під ним утворюється карієс, який непомітний при простому візуальному огляді. Не надто ретельна чистка зубів, особливо біля брекетів, теж призводить до утворення бактеріального нальоту.

  Твердий наліт стає причиною виникнення гінгівіту, карієсу, пародонтиту та навіть випадання зубів, так як він може відшаровуватися ясна, проростати в ясенну кишеню. Не кажучи вже про те, що наліт на зубах виглядає не естетічно.Безопасно і якісно видалити зубний камінь можливе тільки в умовах клініки, зробити це за допомогою зубної щітки або народних засобів нереально. Процедура може виконуватися різними методами: механічним, фізичним (за допомогою ультразвуку), хімічним або лазерним.

  Фахівці рекомендують починати стоматологічне лікування тільки після видалення всіх видів нальотів, так як це дозволяє точніше визначити стан зубів, виявити ряд захворювань на ранній стадії.

  Регулярне відвідування стоматолога і гігієнічна чистка два рази на рік позбавлять вас від непотрібних проблем.

        Видалення зубного каменю ультразвуком

        За допомогою спеціальної установки створюється ультразвукова вібрація, яка впливає на поверхню зуба і сприяє відшарування зубного каменю. Емаль під час процедури не пошкоджується. Крім того, під час такої процедури не тільки забирається зубний камінь, видалення плям і легке відбілювання додаються як безкоштовний бонус. На всю процедуру потрібно не більше години, вона абсолютно безболісна.

        Щадне відбілювання зубів

        Метод Air-flow – це ефективне гігієнічне чищення порожнини рота за допомогою повітряного потоку. Почасти використання жорсткої зубної щітки для видалення нальоту недостатньо, в цьому випадку вам допоможе процедура Air-flow.

       Деякі люди мають жовтуватий колір емалі генетично успадкований від батьків, багато в кого зуби набувають такого кольору з часом. Продукти харчування з барвниками, вода, кава, чай, цигарки приводять до утворення нальоту на емалі, а також до розвитку карієсу на зубах. Попередньо зубний наліт дуже м’який, з часом він твердішає і темнішає, під ним утворюється карієс, який непомітний при простому візуальному огляді. Не досить ретельне чищення зубів, особливо поблизу брекетів, теж призводить до утворення бактеріального нальоту. Обов’язкове відвідування стоматолога та гігієнічне чищення двічі на рік позбавить вас від непотрібних проблем.

        Як відбувається чищення за допомогою Air-flow:

  • Спеціалізованим апаратом через наконечник поступає потужній потік із суміші порошку, повітря, води і розбиває зубні відкладення.

  • Відбілювання таким методом дещо вирівнює поверхню зубів, відбувається так звана шліфовка зубів.

  • Після завершення зубна емаль покривається спеціальним покриттям – захисним лаком.

  • Рекомендується перші 2.5 – 3 години після проведення процедури відбілювання не пити чаю, кави, не палити і не вживати інші фарбуючі продукти харчування.

  • Гігієнічне чищення Air-flow може застосовуватись як додатковий метод лікування найраніших форм захворювання пародонту.

       Інноваційна методика чищення зубів Air-flow не лише ефективно позбавить вас від небажаних зубних відкладень, але і абсолютно нешкідливо поверне їм минулу білизну і допоможе вчасно запобігти захворюванням зубів.

Прийом гігієніста

Цена в Грн.

Професійне гігієнічне чищення зубів

720

Air-flow

500

Комплексне чищення зубів

1100

Лікування гігнгівіту(парадонтиту) 1 сеанс

200

 

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47