г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Дентальна імплантація

   Дентальна імплантація: ми повернемо вам посмішку

   Дентальна імплантація - це інноваційна методика протезування зубів, яка полягає у вживлянні штучного кореня з біосумісного титану, на якому фіксується зубна коронка. Іншими словами ця процедура повноцінно замінює втрачені зуби.

   Усі ми давно знаємо, що краще власних зубів нема нічого, але за різних обставин ми втрачаємо наші зуби. Сучасна стоматологія пропонує безліч методик протезування, однак існує безліч причин, за яких звичні зубні протези не можуть в достатній мірі впоратись із дефектом.

   На користь дентальної імплантації говорить і те, що після її проведення припиняється атрофування кістки на місці відсутності зубів. Спад кістки – основна причина того, що через кілька років ваш звичайний протез не буде відповідати анатомії щелепи. Тобто, 

поставивши звичайний протез, через кілька років ви будете змушені його замінити. При дентальній імплантації – це виключено!

   Процес імплантації проходить в три етапи:
 
  • Хірургічний. Під час проведення операції відбувається «укручування» імплантанта в щелепну кістку, потім рана зашивається. Через 3-4 місяці відбувається процес приживлення.

  • Імплантаційний. Проводиться мікрооперація на місці вживленого імплантанта. З нього знімається заглушка і встановлюється формувач ясен, який через два тижні замінюється на титановий абатмент.

  • Ортопедичний. Знімаються відбитки, та проводиться установка коронки.

Використання нашою клінікою сучасних імплантатів дозволяє скоротити тривалість етапів протезування, так як коронки встановлюються відразу під час операції. Надійна фіксація коронки забезпечить комфортні відчуття як від власного зуба.

Збережіть ваш зовнішній вигляд та естетику зубів на довгі роки!

 

 

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47