г.Киев, проспект Валерия Лобановского 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73

Новости
04/23/2021 - 11:22

Следить нужно не только за зубами,а ещё и за старыми пломбами.ведь они запросто могут прийти в негодность.

Ультразвукова хірургія

Ультразвукова хірургія – нове слово в стоматології!

Кожна людина хоча б один раз у житті користується послугами стоматолога і дуже важливо, яке обладнання використовує дантист, і які технології він застосовує. Від цього напряму залежить, чи прийде до нього знову пацієнт.

Кожний згодиться, що біль і процедура, яка затяглася в часі є не найкращими спогадами, які надовго зберігаються після операції. А якщо ще і післяопераційний період супроводжується численними ускладненнями, такими як травма судин або нервів, набрякання, кровотеча або тривалі больові відчуття, то пацієнт десять разів подумає перед тим, як згодитись на таке повторно.

Ультразвукова хірургія є новітнім напрямком у стоматології, за допомогою якої досить успішно проводиться видалення «складних» коренів, різні кістково-пластичні, а також пародонтальні операції. Ця технологія допомагає значно розширити показання для застосування імплантантів в тих місцях, де їх використання раніше було неможливим.

Ми намагаємося максимально понизити будь-який дискомфорт для пацієнта, і використовуємо в щелепно-лицевій хірургії інноваційне ультразвукове обладнання – апарат Piezotome, який дає можливість:

  • Проводити процедури менш травматично і абсолютно безкровно.

  • Не порушувати м’які тканини, що знаходяться навколо зуба.

  • Виконувати розщеплення кістки і синусліфтинг.

  • Не пошкоджувати нервові закінчення і судини.

  • Мінімізувати набряки і болі, які виникають після операції.

  • Тривалість процедури скорочується, як мінімум, на 20 %.

Ультразвуковий вплив виявляє значну антибактеріальну дію, що дає можливість стоматологу при хірургічному втручанні виконувати антисептичну обробку, не ви використовуючи антибіотики та різні хімічні склади.

Вы можете записаться на приём, позвонив нам по:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47