м.Київ, проспект Валерія Лобановського 17, тел./факс.: (044) 273-34-33, тел.моб.: (050) 759-73-73
Ортодонтія (виправлення прикусу)
Правильний прикус – невід’ємний елемент красивої усмішки!
Далеко не кожній людині від природи дані ідеально рівні зуби і правильний прикус. Тим, хто не входить до числа щасливчиків на допомогу приходять лікарі-ортодонти.
Нерівні зуби у більшості людей приводять до появи комплексів, які заважають повноцінному життю. Крім того, патології прикусу нерідко провокують розвиток таких захворювань, як всілякі проблеми з яснами, карієс, головні болі та багато іншого. Звичайно, в ідеалі прикус виправляється в дитячому або підлітковому віці, але сьогодні є можливість вирівняти зуби людям будь-якого віку.
Дорослі звертаються до лікаря-ортодонта у двох випадках:
- По-перше, якщо у їх соціальному статусі відбулися серйозні зміни, а красива і здорова посмішка стала абсолютно необхідною частиною нового іміджу.
- По-друге, зубний ряд змістився внаслідок захворювань чи вікових змін.
У нашій клініці виправлення прикусу виконується пацієнтам будь-якого віку. Для цього застосовують сучасні брекет-системи. Спеціаліст підбере і встановить підходящу систему, а також пояснить особливості догляду за ротовою порожниною під час її застосування.
Види брекетів
Для того, щоб почати лікування із застосуванням брекет-систем, необхідно визначитися, яку ж брекет-систему Вам вибрати. На сьогоднішній день існує безліч брекет-систем, що розрізняються за різними параметрами: зовнішнім виглядом, матеріалом, використаним для їх виготовлення, за методикою зв'язування дуги з брекетами, а також і за вартістю ...
Для початку зазначимо, що брекети можуть розташовуватися як на зовнішній стороні зуба - зовнішні (вестибулярні) брекети, так і на внутрішній - внутрішні (лінгвальні) брекети.
За видом використовуваного матеріалу брекети бувають: металеві (у тому числі і золоті), пластикові, полімерні (керамічні і сапфірові), або комбіновані(наприклад, суміш металу і пластика)
За методикою зв'язування дуги з брекетами розрізняють класичні брекети (з використанням лігатур) і саморегулюючі (безлігатурні).
Металеві брекети
Золоті брекети
Золоті брекет-системи також є різновидом металевих брекет-систем.
Але, будучи, природно, більш дорогими, елітарними, вибираються пацієнтами, які хочуть підкреслити свій статус та індивідуальність. Як біологічно нейтральні, золоті брекет-системи також є варіантом для алергіків, що мають алергію на інші матеріали.
Пластикові брекети
Другими після металевих (крім золотих) в ціновому ряді стоять пластикові брекет-системи. Їх перевага перед першими полягає в більш естетичному зовнішньому вигляді. Але, так як пластик все ж є недостатньо міцним матеріалом для потреб ортодонтії, в конструкції пластикових брекет-систем використовується металевий паз. Інші недоліки даного виду брекетів - здатність забарвлюватися під впливом харчових барвників, що містяться в каві, чаї, варення та інших продуктах, а також їх крихкість. Тим не менш, пластикові брекети можуть виготовлятися найрізноманітніших кольорів і форм, завдяки чому вони широко використовуються, особливо в дитячій ортодонтії.
Керамічні брекети
Виготовляються з кераміки. У порівнянні з пластиковими, керамічні брекет-системи є більш дорогими, але і більш міцними. Виглядають вони дуже естетично: їх колір збігається зі кольором зубів, що робить їх практично непомітними для оточуючих. До мінусів керамічних брекет-систем можна віднести більш високе тертя між дугою і пазом брекета, це може збільшити тривалість лікування. Для вирішення цієї проблеми деякі фірми впроваджують у конструкцію металевий паз, що, однак, погіршує естетичність.
Сапфірові брекети
Теж відносяться до групи керамічних брекет-систем, виготовляються зі штучного кристала сапфіра.
Вони повністю прозорі, максимально непомітні і красиві.
Лінгвальні брекети
Це окрема група брекет-систем. На відміну від всіх вищеописаних, лінгвальні брекети кріпляться до внутрішнього (лінгвального) боку зубів і абсолютно невидимі для оточуючих. Крім того, лінгвальні брекет-системи можуть коригувати деякі аномалії, які важко виправити за допомогою вестибулярних систем, наприклад, "глибокий" прикус.
Недоліком лінгвальних систем, крім тих, що дуже дорогі, є те, що вони зменшують внутрішню частину порожнини рота. Тому пацієнти в перший час відчувають порушення дикції. Але, як правило, через 2-3 тижні мова пристосовується до зменшених розмірів порожнини рота, і дикція стає нормальною. У разі застосування лінгвальних брекет-систем потрібно також більш трудомісткий догляд за порожниною рота.
Брекети Інкогніто
Особливості виправлення прикусу за допомогою брекет-систем:
- Лікування досить тривале (близько півтора роки), але результат зберігається на все життя.
- Сучасні брекет-системи зовсім не псують зовнішній вигляд людини.
- Можна вибрати практично непомітні або ті, які додадуть вашому образу додатковий шарм. Новітні лінгвальні брекети встановлюються з внутрішньої сторони зуба і абсолютно не помітні із зовнішнього боку, але вимагають кілька тижнів для звикання до них.
Для того, щоб криві зуби та неправильний прикус залишились в минулому, а красі вашої посмішки заздрили всі оточуючі, зверніться в клініку «Мед-Б’юті», і мрії стануть реальністю!
Ви можете записатися на прийом, зателефонувавши за телефонами:
тел./факс. (044)273-34-33, моб. (050)759-73-73, (067) 101-99-47