Kiev,  Lobanovskogo Avenue 17, phone / fax. (044) 273-34-33, tel.mob. (050) 759-73-73

News
12/07/2019 - 15:04

Seven rules for choosing a toothbrush

 

 

 

 

 

 

 

Лікування карієсу ICON

Лікування карієсу ICONлікування без наслідків

На сьогоднішній день лікування карієсу без допомоги бормашин – вже не фантастика, а реальність, доступна практично кожному. Інноваційна технологія ICON дає можливість ліквідувати цю проблему на різних стадіях: при появі плями, ранній карієс і навіть середній.

У любителів солодких продуктів на поверхні зубів утворюється м’який наліт, який містить бактерії. Під ним формується пігментована пляма – початкова стадія ураження емалі. І якщо ви відвідуєте стоматолога не кожні півроку, а набагато рідше, то ураження може поширитись на дентин. Потім емаль сколюється і з’являється каріозна порожнина.

При запущеному карієсу у більшості випадків приходиться позбуватись від здорових фрагментів разом з ураженою тканиною, що приводить до зміни анатомічної форми та знищення здорових тканин зуба. Щоб уникнути цього – регулярно відвідуйте стоматолога!

Наша клініка пропонує революційний метод, що не потребує свердління, який дає 100% результат лікування контактного карієсу на початкових стадіях усього лише за одне відвідування. ICON практично закупорює пори, які з’явилися в емалі та виключає ризик подальшого розвитку карієсу, що утворився. Використовуючи рідкий інфільтрант, ми просочуємо уражену поверхню емалі і тим самим блокуємо доступ руйнівних кислот мікроорганізмів в глибину зуба.

Даний метод має більше переваг, ніж традиційні варіанти лікування:

  • Відсутність болю і, як наслідок, необхідності в анестезії.

  • Збереження здорових тканин.

  • Лікування кількох зубів за один візит до лікаря.

  • Можливість збереження молочних зубів.

  • Відсутність післяопераційної чутливості.

  • По закінченні процедури можна навіть відбілювати зуби.

  • Таке лікування карієсу не потребує повторення.

You can make an appointment, call:
tel. / fax. (044) 273-34-33, tel. Mob.: (050) 759-73-73