Kiev,  Lobanovskogo Avenue 17, phone / fax. (044) 273-34-33, tel.mob. (050) 759-73-73

News
12/07/2019 - 15:04

Seven rules for choosing a toothbrush

 

 

 

 

 

 

 

Кругова підтяжка обличчя

Кругова підтяжка обличчя – ми повертаємо молодість

Щодня, дивлячись у дзеркало, ми оцінюємо себе. І навіть найменший недолік, який зовсім не помітний для оточуючих, для нас здається катастрофою. А що тоді говорити про початкові ознаки старіння! Для жінок цей життєвий етап більш складніший, ніж для чоловіків.

Усім відомо, що старіння є природнім процесом, а негативний вплив навколишнього середовища, шкідливі звички, пережиті стреси можуть значно прискорити його: шкіра, особливо на обличчі, втрачає пружність і щільність, з’являються зморшки і складки на лобі, під очима, в куточках рота, а також на шиї. І коли звичайні методики: спеціальні уколи, які розгладжують зморшки, мезоліфт, масажні процедури, не дають бажаного результату – необхідний фейсліфтинг.

Ця операція дає змогу підтягнути шкіру на лобі, скулах і щоках, а також на верхній частині шиї. Досвідчені фахівці розробляють план процедури індивідуально для кожного пацієнта. Ви можете не боятись наслідків, так як розрізи розташовуються так, що лінія шва буде зовсім не помітна, тому що маскується волоссям в зоні скронь чи знаходиться в звичайній складці перед ушною раковиною або за нею. Хірургічне втручання виконується під анестезією і припускає короткочасне знаходження пацієнта в стаціонарі – всього 3-4 дні, а на 9-12 день шви знімають. Ефект від операції триває до 10-15 років, а через цей проміжок часу процедуру можна повторити.

Кругова підтяжка обличчя є прекрасним засобом, що дозволяє багатьом жінкам знову відчути смак до життя та із задоволенням милуватися своїм відображенням в будь-якому дзеркалі. Ми докладемо всі зусилля, щоб не просто прибрати зморшки, а покращити зовнішність, повернути молодість і свіжий вигляд вашому обличчю!

You can make an appointment, call:
tel. / fax. (044) 273-34-33, tel. Mob.: (050) 759-73-73